Інгулецький район. Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 5 І-ІІІ ступенів

2023-2024

 • 31 травня в КЗО «Інгулецький ліцей» ДОР» відбувся останній урок у 2023-2024 навчальному році. Адміністрація ліцею висловлює подяку педагогічним працівникам, здобувачам освіти та їхнім батькам за витримку, стійкість, бажання навчатися і навчати, незважаючи на складні обставини.
  Бажаємо весело і з користю провести канікули, отримати масу яскравих вражень і з новими силами здобувати знання!

   

  Дорогі випускники, ви - наша надія у відновленні і розбудові нової, сильної, незалежної України! Бажаємо вам знайти свій шлях у житті, своє покликання! Нехай усі ваші мрії втіляться у життя!
 • Здобувачі освіти 4-7 класів Інгулецького ліцею на базі КГ 114 відвідали пересувний інтерактивний музей «Мініфеномента». На стендах-станціях діти самі пізнавали навколишній світ, ставили питання та знаходили відповіді – тобто ставали дослідниками. Було цікаво, науково і весело. Дякуємо організаторам за запрошення!

 • Учні та працівники нашого закладу долучились до міського заходу "Смакуй науку", який відбувся напередодні Дня науки. Неймовірні локації "Хімічні фантазії - експерименти зі смаком" та "Українська поезія мовою цифр" радо запрошували до себе учнів нашого району. #Пікнік_науки_2024 ,#Смакуй_науку_з_нами

 • На зображенні може бути: 10 людей, натовп та текстНа зображенні може бути: 2 людини та текст

 • Щорічно у травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято День вишиванки, присвячене нашому національному одягу. Українська вишиванка з'явилася багато століть тому, а кількість різних візерунків та технік шиття порахувати неможливо. Це свято люблять і діти, і дорослі, із задоволенням вбираючись у яскраві сорочки.
  День вишиванки 2024 року пройде за умов повномасштабної війни, що підвищує важливість свята. Ця дата поєднує українців, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів.
  Всесвітній день вишиванки у 2024 році пройде під гаслом «Вишиваємо Перемогу».
  Цей день відзначають щорічно в третій четвер травня. У 2024 році свято випадає на 16 травня.
  Дата свята спеціально призначена на будній день, щоб наголосити, що вишиванка може бути звичайним повсякденним предметом, а не лише святковим одягом.
  Найкращий спосіб відзначити День вишиванки - вдягнути національний костюм на роботу чи навчання.
 • 16 травня вчителі нашого ліцею відвідали міський захід "Наука об'єднує", який проходив на базі КДПУ та КНУ. На заході були представлені локації з різних предметів, де було проведено майстер-класи, досліди тощо.

 • шкільний поліцейський Дарина Олексіївна провела онлайн-зустріч із здобувачами освіти 4-6 класів за темою«Протидія булінгу в дитячому середовищі».
  Кожна людина, яка живе в соціумі може стикнутися із фізичним чи психологічним насильством щодо себе.
  Особливо це твердження є актуальним у стосунках між дітьми шкільного віку, саме тому працівники поліції розповідають дітям про поняття булінгу, його прояви та
  шляхи подолання.
 • У рамках акції «16 днів проти насилля» була організована та проведена зустріч за участю шкільного поліцейського та здобувачів освіти 9-11 класів. Метою зустрічі є підвищити рівень обізнаності ліцеїстів щодо усіх форм насильства та попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді. Щиро дякуємо Дарині Олексіївні за змістовну зустріч.

Свято об’єднує в собі згадки про дві важливі події українського державотворення, що стали для кожного українця символом відстоювання прав та свобод кожного громадянина. День свободи та гідності дає поживу для роздумів, адже за ці природні людські цінності треба боротися як на особистому, так і на загальнонаціональному рівні.
І хоча боротьба за свободу та гідність коштувала Україні численними втратами та агресією, посяганням на територіальну цілісність, наші громадяни довели усьому світові, що будуть продовжувати боротися за свою незалежність!

16 листопада світ святкує міжнародний день толерантності.
Толерантність - це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, звичаїв, традицій, ідей і почуттів.

/uploads/editor/2534/653281/sitepage_348/files/geography_world_landmark_game_presentation.mp4

Цьогоріч за традицією здобувачі освіти та працівники нашого закладу долучились до Радіодиктанту національної єдності.
Дуже добре, що ця традиція жива і актуальна.

____________________________________________________________________________________________________________

Сьогодні, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗО "Інгулецький ліцей" ДОР", Рой Катерина Олексіївна, стала учасником обласного коучингу за темою: "Сходинки до успіху. Наукова та творча діяльність учнів", організованого Департаментом освіти і науки Дніпропетровської
обласної, державної адміністрації та КЗО "Криворізький ліцей "КОЛІЯ" ДОР". Дякуємо організаторам за цінний, високоякісний, продуктивний захід, за щире бажання поділитися досвідом, гостинність та доброзичливість.

__________________________________________________________________________________________________________________

Вчитель початкової школи КЗО "Інгулецький ліцей" ДОР"Петрухіна Ірина Олександрівна стала учасником навчального тренінгу "The LEGO Foundation" в межах реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».
«Шість цеглинок» — це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. Чарівні цеглинки здатні згуртувати, навчити взаємодіяти й доповнювати один одного. Адже складні завдання завжди краще виконувати разом.

__________________________________________________________________________________________________________________

Вітаємо всіх з Днем Ментального Здоров'я

Сьогодні, відзначається день, який нагадує нам про те, наскільки важливе є наше ментальне здоров'я.

Відчуття гармонії, розуміння себе та ефективні методи самозаспокоєння - це ключові елементи для нашого благополуччя.

Возможно, это изображение 1 человек и текст «WFMH "зробити психичне здоров'я TA благополуччя для BCIX глобальним проритетом" 10 жовтня World WorldMental Mental Health Day всесвтнi̇й день психичного здоров'я»

___________________________________________________________________________________________________

6 жовтня здобувачі освіти закладу переглянули «Всеукраїнський урок єдності», який був присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям і організований національним проєктом з медіаграмотності МКІП «Фільтр» та Суспільним. Мета уроку - підвищення рівня стійкості українців до пропаганди та вдосконалення навичок критичного мислення.
Виклики, з якими ми зіштовхнулися, показали, що єдність — запорука нашої боротьби. Вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації допомагають зберегти єдність.

_____________________________________________________________________________________________________________

Бабин Яр – це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. І тому українці не мають права забувати про неї.
Бабин Яр – це наша спільна трагедія, трагедія перш за все єврейського і українського народів.
Історія Бабиного Яру – страшна і повчальна. Десятки тисяч жертв – це реальна ціна за людську безвідповідальність і маніакальне бажання панувати над світом. Водночас, це повчальний урок для нинішнього покоління, яке має знати всю правду про одну з найбільших трагедій людства.
В закладі на виховній годині хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час цієї страшної трагедії.

Бабин Яр: 81 рік скорботи