Інгулецький район. Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 5 І-ІІІ ступенів

Архів 3

 • Оголошені результати Всеукраїнського творчого фестивалю до Дня Європи «Єврофест - 2022».
  Вітаємо наших талановитих переможців та учасників. 
  Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!
 • Наука- це модно!
  Такий девіз обрали для себе ліцеїсти 8 класу: Крупицький Андрій, Пашков Ілля, Заріцький Артем.
  В листопаді-грудні 2021 хлопці пройшли онлайн-курси за обраними темами з біології у відділенні МАН Дніпропетровської області, відчули себе студентами, склали успішно підсумкові контрольні роботи та отримали сертифікати.
 • Вітаємо Вокальний гурток "Акорд" та його керівника Кісіль Олену Василівну з нагородою!!! Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв і талантів! Міні ГРАН-ПРІ ! Дуже вдячні дітям за старанність, батькам за підтримку! Пишаємося вами!! Нет описания фото.

 • Дзень-дзелень, дзень-дзелень,
  дзвоники дзвенять.
  Рой Софія, Студникова Агнія та Будяк Євгенія стали переможцями у районному етапі міського конкурсу дитячих малюнків "Різдво-чудове свято". Вітаємо дівчаток і чекаємо на нові роботи!
 • Вітаємо нашу маленьку талановиту ліцеїстку Ткаченко Олесю, ученицю 3 класу, яка посіла І місце у районному турі та ІІ місце у міському турі конкурсу дитячої літературної творчості "Первоцвіт". Дякуємо батькам та учителю Куниці А.В. за виховання та розвиток дівчинки! https://www.youtube.com/watch?v=4R6uX6z0ZtkІнгулецький ліцей. Міський конкурс дитячої поетичної творчості "Первоцвіт"

 •  

 • Вітаємо Коваленка Богдана, учня 9-А класу, який посів ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з правознавства. Це вже третя перемога Богдана в предметних олімпіадах! Вітаємо вчителя історії Волошина В.В., який має трьох призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад у цьому році. Дякуємо Віталію Валерійовичу і Богдану за плідну працю! Бажаємо нових творчих злетів і перемог!!!

 • 27 листопада розпочався міський етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.
  Вітаємо переможців олімпіади:
  - з історії - Крупицького Андрія, учня 8 класу, та Коваленка Богдана, учня 9-А класу, які посіли ІІІ місце, та їх учителя Волошина В.В.;
  - з біології – Ткаченко Олександру, ученицю 9-Б класу, та Василенко Софію, ученицю 11 класу, які посіли ІІІ місце, та їх учителя Ніколаєнко С.Л.;
  - з української мови та літератури – Бойко Олену, ученицю 9-Б класу, яка посіла ІІ місце, та її вчителя Сергєєву В.Г.
  Ви – молодці! Ми пишаємося нашими ліцеїстами та педагогами! Бажаємо натхнення і перемог у майбутньому!
 • Вітаємо талановитих учнів ліцею, які стали призерами ІІ туру предметних олімпіад:
  - з географії – Пашкова Іллю (ІІ місце), учня 8 класу;
  - з англійської мови – Коваленка Богдана (ІІ місце), учня 9-А класу;
  - з хімії – Пашкова Іллю (ІІІ місце), учня 8 класу.
  Ілля та Богдан стали призерам 2-х олімпіад. Бажаємо нових творчих злетів нашим обдарованим юнакам та висловлюємо подяку батькам і вчителям за високий рівень підготовки до змагань!
 • 24 листопада в ІІ турі XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченко учні нашого ліцею посіли призові місця: І місце - Ясковець Софія, учениця 9-А класу, ІІ місце Жеребило Софія, учениця 8 класу, та Назима Артем, учень 7-А класу. Вітаємо переможців! Наші слова подяки за плідну працю вчителям української мови та літератури Бойко Наталі Борисівні, Сергєєвій Вірі Григорівні!Нет описания фото.

 • 17 листопада відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. І місце на конкурсі посіла Максудова Ліля, учениця 5 класу, вчитель - Бойко Н.Б., ІІІ місце у Кущенка Володимира, учня 9-Б класу, вчитель - Сергєєва В.Г.. Вітаємо талановитих мовознавців та їх наставників!Возможно, это изображение (1 человек и текст)