Інгулецький район. Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 5 І-ІІІ ступенів

Дистанційне (онлайн) навчання

 Доброго дня, шановні здобувачі освіти! З 01.09.2023  КЗО "Інгулецький ліцей"ДОР"   освітній процес продовжить  дистанційно.

 

  • Наш заклад в червні 2020 року приєднався до хмарних cервісів G Suite for Education, а у вересні 2022 року до платформи Нові Знання.
Завдяки цьому наш навчальний заклад безкоштовно отримав доступ до хмарних сервісів, які можна використовувати в навчальній діяльності як педагогами, так і учнями. У листопаді 14 педагогів ліцею пройшли тижневе інтенсивне навчання з курсу «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії", організованому ТОВ «Академія цифрового розвитку».
Це дає можливість створити інформаційно-навчальне середовище школи.
Його переваги:
- безкоштовне користування хмарними сервісами G Suite for Education;
- створення корпоративної пошти;
- організація дистанційного навчання за допомогою хмарних сервісів G Suite for Education;
- організація мережевої взаємодії між усіма учасниками навчального процесу, організація постійної взаємодії «учитель-учень»;
- індивідуалізація процесу навчання, розширення меж самостійної діяльності школярів;
- створення відкритої системи освіти, яка забезпечить кожному учню й вчителю власну траєкторію саморозвитку.
G Suite for Education - це набір безкоштовних програм Google, розроблених спеціально для шкіл. У пакет G Suite for Education входять 14 основних та 51 додаткових сервісів Google, серед яких Gmail, Google Диск, Google Клас, Google Meet (засіб для відеоконференцій), Google Календар, Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації, Google Sites, а також цифрова інтерактивна дошка Jamboard.
Під час дистанційного навчання педагоги та учні активно працюють в
G Suite for Education.