Інгулецький район. Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 5 І-ІІІ ступенів

Вітаємо переможців!

Oct 23, 2015

Вітаємо учасників змагань зі спортивного туризму з вибороними місцями:

Волошина Назара учня 5 класу  за зайняте І місце у І етапі районного Кубку з паркового                                орієнтування у віковій групі Ч-10, за І місце на дистанції «Смуга

перешкод» районних спортивних ігор «Олімпійські надії», за І місце на

ХVІ міських змаганнях зі спортивного орієнтування у віковій групі Ч-10;

Пономаренко Поліну ученицю 5 класу за зайняте І місце у чемпіонаті району з паркового                                   орієнтування у віковій групі Ж-10, за ІІ місце чемпіонату району з

паркового орієнтування у віковій групі Ж-10, за І місце на ХVІ міських

змаганнях зі спортивного орієнтування у віковій групі Ж-10;

Малигіна Дмитра учня 9 класу за зайняте ІІ місце в особистому заліку на дистанції «Гірські                             перешкоди» ІІІ міських змагань зі спортивного туризму в закритих